UBEZPIECZENIE OC DLA RATOWNIKA MEDYCZNEGO

Więcej
2010/06/27 05:18 #3869 przez Darth Vader
Replied by Darth Vader on topic O:UBEZPIECZENIE OC DLA RATOWNIKA MEDYCZNEGO
Skoro tak zachwala pan swoje produkty to ja wyjdę naprzeciw koleżankom i kolegom ratownikom medycznym i napiszę, że są firmy ubezpieczające dużo taniej.

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/27 07:56 #3870 przez Marius
Replied by Marius on topic O:UBEZPIECZENIE OC DLA RATOWNIKA MEDYCZNEGO
Jeżeli chodzi o cenę ubezpieczenia to klient decyduje o wyborze Towarzystwa Ubezpieczeniowego.
Proponuję aby porównywać nie tylko cenę ale także Ogólne Warunki Ubezpieczeń, zakres i wykluczenia.

Pozdrawiam

Mariusz Grabczyński
Agent Ubezpieczeniowy TUiR Allianz, Allianz Bank
ubezpiecz-w-allianz.firmy.net
port.allianz.pl/mariusz.grabczynski/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/27 15:30 #3873 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic O:UBEZPIECZENIE OC DLA RATOWNIKA MEDYCZNEGO
No cóż. Dobrowolne ubezpieczenie, jak sama nazwa wskazuje, obowiązkowe nie jest. Jak zatem przekonać ratowników, że warto? Być może są gdzieś pracodawcy wymagający takowego. Bez względu natomiast na to, czy jest to ubezpieczenie dobrowolne, czy obowiązkowe jego minimalny zakres określa stosowne rozporządzenie. Proponowany wariant z rozszerzeniem obejmuje np. OC księgowego. Cóż... Dzisiaj każdy szanujący się księgowy ponosi odpowiedzialność za to co robi a stosowny zapis znajduje się w umowie pomiędzy zleceniodawcą a nim. Tymczasem rozmawiamy o ubezpieczeniu ratownika medycznego...

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/06/28 06:46 #3880 przez Marius
Replied by Marius on topic O:UBEZPIECZENIE OC DLA RATOWNIKA MEDYCZNEGO
Orientacyjna składka którą podałem dotyczy Ratomników Medycznych.
Ubezpieczenie Dobrowolne jest zawarte i dotyczy działania i zaniechania w okresie ubezpieczenia.


Oferta Allianz daje możliwość rozbudowania tego ubezpieczenia o inne takie jak:

Ochrona Prawna(od 20 000 do 100 000 - koszty min.adwokatów)

OC Księgowego (np. dla osób prowadzących księgowość)

Allianz Podatnik ( ubezpieczenie sporów podatkowych dla firm i osób prywatnych)

Mariusz Grabczyński
Agent Ubezpieczeniowy TUiR Allianz, Allianz Bank
ubezpiecz-w-allianz.firmy.net
port.allianz.pl/mariusz.grabczynski/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/07 14:28 #8383 przez karola56
Replied by karola56 on topic Ubezpieczenie OC
Witajcie :)
Mam takie dość ważne pytanie odnośnie ubezpieczenia OC (chodzi mi o szczegóły), które trzeba wykupić aby móc jezdzić na karetce lub pracować w SORZE. Z tego co się dowiedziałam jest ubezpieczenie OC dla grupy zawodowej tj. lekarz, pielegniarka, ratownik, a jak wiadomo ja jestem w trakcie nauki czyli jeszcze nie posiadam odpowiednich kwalifikacji :)
Będę wdzięczna jak ktoś napisze szczegółowo co to za rodzaj ubezpieczenia bo jak kontaktuję się z agentami ubezpieczeniowymi to nie bardzo wiedzą jakie powinno być :unsure:

Pozdrawiam,
K.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/11/07 16:55 #8384 przez shire
Replied by shire on topic Ubezpieczenie OC
Nie bardzo rozumiem; chcesz ubezpieczenie OC dla personelu medycznego, nie posiadając kwalifikacji?

Ratownikiem się nie bywa, ratownikiem się jest!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.278 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account