Ratownik medyczny - ile zarabia??

Więcej
2008/08/08 07:43 - 2008/08/08 07:45 #1226 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic O:Ratownik medyczny - ile zarabia??
Witam!
Przy takiej odpowiedzialności i stresie to w Galicji zdecydowanie ZA MAłO !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/03/09 19:40 #1895 przez dyspozytor
Replied by dyspozytor on topic O:Ratownik medyczny - ile zarabia??
Witam,

W związku z okresem w którym ratownicy przystępują do konkursów i składają swoje oferty nasuwa się pytanie:
- Jak w Waszym rejonie kształtują się stawki za dyżury kontraktowe ratowników. Przecież ratownicy np. z Gdańska wykonują te same czynności co ratownicy z Katowic a stawka często bywa inna. :dry: Żeby było jeszcze ciekawiej stawki te są inne dla ratownika a jeszcze inne dla ratownika - kierowcy. Zdarza się, że ratownik-kierowca ma wyższą stawkę niż ratownik :huh: Dlaczego ?? Który wykonuje bardziej odpowiedzialną pracę ?? Ten z tyłu czy ten z przodu:blush:
Jeszcze oczywiście dochodzi kwestia dyżurów świątecznych i tych zwykłych. Także sporo tych czynników wpływających na grubość naszego portfela:woohoo:
Generalnie rozbieżność jest spora począwszy od 12 zł/h do nawet 25 czy nawet 30 zł/h - Jak to się kształtuje w Waszych stacjach, czy również na wysokość stawki wpływają powyższe czynniki, a może inne np. poziom wykształcenia?? Zapraszam do dyskusji;)

Pozdrawiam


Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia
Plik załącznika:

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • kaja43
  • kaja43 Avatar
  • Wylogowany
  • Aktywny
  • Aktywny
  • tylko życie poświęcone innym,warte jest przeżycia
Więcej
2009/03/10 21:37 #1896 przez kaja43
Replied by kaja43 on topic O:Ratownik medyczny - ile zarabia??
Myślę, że wszystkim nam zależy na godnych zarobkach. Ważne, abyśmy ustalili na wszystkich filiach jedną stawkę - wówczas mamy szansę uzyskac takie pieniądze na jakich nam zależy. I szanujmy się koledzy Ratownicy. Mamy ciężką i odpowiedzialną pracę - czy powinniśmy zarabiac mniej niż niewykwalifikowany robotnik, czy pracownik budowlany?

Basia-senior ratownik ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/03/11 05:12 #1897 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic O:Ratownik medyczny - ile zarabia??
Dlaczego takich problemów nie ma Państwowa Straż Pożarna,Policja Państwowa? Bo są państwowe nie tylko z nazwy i oni mają przejrzyste "zasady gry".A Państwowe RM jest tak bardzo państwowe,że co powiat to kto inny rozdaje karty;czytaj dzieli pieniądze.Wszyscy,jak słusznie zauważył Piotr,wykonujemy taką samą pracę.Dlaczego więc mam zarabiać więcej niż jedni a mniej niż drudzy...?

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/05 19:45 #4749 przez pita2000
Replied by pita2000 on topic O:Ratownik medyczny - ile zarabia??
znalazłem ten temat więc dopisze coś od siebie

Pracuje w transporcie medycznym (na etacie) Nie liczą mi za godziny czy dyżury tylko mam stała stawke za miesiąc pracy. Za miesiąc na reke wychodzi ok 1400
Nie wiem czy to dużo czy to mało Ale jak na godziny pracy to znacznie za mało...

pracowalem przez 6 dni w tygodniu , 1 dzień w tygodniu wolny .
godz. pracy w ciągu dnia to od 5.30 do 20 lub od 10 do 01 w nocy
Czyli dziennie wychodziło po ok 15 godz pracy i tylko 1 dzień wolny w ciagu tygodnia

Czy to nomalne ?

..................................................................................

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/01/06 15:59 #4753 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic O:Ratownik medyczny - ile zarabia??
Pracujesz na etacie czy 90 godzin w tygodniu?

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.147 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account