Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe wyjaśnia nieprawidłowości przy akcji udzielania pomocy rannym osobom w wypadku w małopolskim Zadrożu. Jak poinformował rmf24.pl, rano zderzyły się tam 4 samochody, 5 osób zostało rannych, a udzielający im pomocy lekarz odjechał karetką do szpitala. Medyk pozostawił 4 rannych bez opieki.

Karetka zabrała jednego poszkodowanego i od razu odjechała z miejsca wypadku, choć powinna była poczekać do końca akcji ratunkowej lub przynajmniej do przyjazdu kolejnego zespołu, który został tam wezwany.
Joanna Sieradzka z Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego powiedziała reporterowi RMF FM, że sprawa ta będzie wyjaśniana z dyrekcją szpitala w Olkuszu, ponieważ karetka i jej załoga podlegają pod tę placówkę.

Więcej: rmf24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account