Letni egzamin zawodowy 2014

Więcej
2014/06/18 22:38 #10900 przez bartoszalleg
Replied by bartoszalleg on topic Odp: Letni egzamin zawodowy 2014
Może ktoś podać z ciekawości jakie dokładne były treści zadań 2 ostatnich z motocyklem i migotaniem komór?
I teraz w tych zadaniach nie ma planu działań tylko np z czego składa się zestaw do cewnikowania?
Trochę dziwnie ale może ktoś co teraz pisał się wypowie
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/06/18 23:24 #10901 przez ktoś
Replied by ktoś on topic Odp: Letni egzamin zawodowy 2014
skończcie już z tym!!!!!!! unieważnią nam egzamin.
A poza tym jasna cholera mnie bierze jak pomyślę sobie,ze ktoś taki opierający się na forum, opracuje sobie przypadek, pojdzie na egzamin i zda. Nie chce takich ratowników, bo pewnie kiedyś sam sobie nie pomogę i będę potzrebowal czyjejś pomocy i taki debil forumowy mnie będzie "ratował" ogarnijcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie hodujcie debili

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/06/19 07:19 #10902 przez Master M3
Replied by Master M3 on topic Odp: Letni egzamin zawodowy 2014
Kolego spokojnie nie unoś się...koledzy podajcie przypadek z motocyklista jak on mniej więcej wyglądał. Z góry dziękuję:-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/06/19 07:43 #10903 przez derozje
Replied by derozje on topic Odp: Letni egzamin zawodowy 2014
Przepraszam bardzo, czy wam naprawdę jest jeszcze mało!? Wiecie już, że był motocyklista i migotanie komór, hipoglikemia czego wy jeszcze oczekujecie!?
To jest chore co niektórzy na tym forum piszą, aż żal czytać...
Niech ktoś skasuje cały ten wątek błagam...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/06/19 07:54 #10904 przez MFOXPL
Replied by MFOXPL on topic Odp: Letni egzamin zawodowy 2014

Przepraszam bardzo, czy wam naprawdę jest jeszcze mało!? Wiecie już, że był motocyklista i migotanie komór, hipoglikemia czego wy jeszcze oczekujecie!?
To jest chore co niektórzy na tym forum piszą, aż żal czytać...
Niech ktoś skasuje cały ten wątek błagam...


Moi drodzy nie zachowujcie się jak D. Tusk nie nasyłajcie ABW i nie ograniczajcie wolności słowa.
Droga derozje po mnie te banialuki spływają jak po kaczce, a tak debilnymi postami każdy sobie wystawia świadectwo. Ja na to :whistle:
A i są tacy co robią to świadomie są to tzw pieniacze oni napawają się naszą złością.
Powiem brutalnie - na leżące na chodnikach psie kupy nie zwracam uwagi i nie staram się rozważać ich składu chemicznego bo śmierdzą :sick:

Każdy dorasta w innym tempie, daj i im szansę spoważnieć. Naprawdę życie weryfikuje brutalnie i to jest niezaprzeczalne.

Pozdrawiam wszystkich tych inteligentnych, tych mniej i tak w ogóle.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/06/19 08:23 - 2014/06/19 12:35 #10905 przez KARNISTER
Replied by KARNISTER on topic Odp: Letni egzamin zawodowy 2014
B) NO jaki przypadek, przecież to są jaja na całego, to po co ma być ten egzamin jak to wszystko przenika publicznie , na wszystkie przypadki które tu były tzn. na egzaminie :laugh: PAŃSTWOWYM :laugh: był czas aby ich sie nauczyć perfekcyjnie oczywiście pod okiem wykładowcy,a przykładem jest dziadek 60 lat albo kobieta 45 lat której dodali alkoholu i kuku gdzie indziej reszta to samo. Połowa ludzi gotowca pisała po pierwszej turze ,to są jakieś żarty WIEC CO WY MYŚLICIE - ONI W CKE SA ....... !!!!!!., jak będziemy dalej klepać tu na forum co było to zaraz go unieważnią i będzie tyle, a do tego mamy jeszcze PIERWSZĄ turę którą wydymali na całego i jak ich obleją to pewne będzie ze to wszystko poleci . TYLKO CZEKAĆ JAK TO PÓJDZIE w mediach I JUŻ PO EGZAMINIE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.272 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account